SVETAINĖ “AGLUONA”

VĖTRUNGIŲ KELIAS – pažintinis kultūros kelias, kviečiantis keliauti po Mažosios Lietuvos etnografinį regioną ir jį geriau pažinti. Visą vasarą Svetainė “Agluona” kvies atvykus paskanauti grybų kotleto 🙂 Žaidimo taisyklės: 1. Savo kelionę tęskite lankydami Mažosios Lietuvos kavines/ restoranus ir rinkdami Vėtrungių kelio SKONIŲ kolekciją. Kavinių koordinatės  www.vetrungiukelias.lt 2. Užsisakykite „Vėtrungių kelio“ skonių kolekcijos patiekalą (žr. kavinės meniu). Kartu su juo gausite ir žaidimo atviruką. 3. Apsilankę visose kavinėse/ restoranuose, paragausite autentiškų šio krašto patiekalų ir sukaupsite 12-os atvirukų kolekciją su Mažosios Lietuvos kulinarinio paveldo receptais. 4. Savo kelionės įspūdžiais kviečiame dalintis žaidimo interneto svetainėje. http://vetrungiukelias.lt/

VĖTRUNGIŲ KELIAS
Apie svetainę “Agluona”

SVETAINEI “AGLUONA” 11 METŲ! 

Dažnai išgirstame klausimą, kodėl svetainė? Kodėl ne baras, kodėl ne restoranas? Svetainė – tai jaukus kampelis pabūti su šeima, artimaisiais, į kurį norisi grįžti kasdien.

Jauki aplinka, malonus aptarnavimas ir geriausi virtuvės šefai, sukuria nuostabių pojūčių visumą. Patiekalų bei gėrimų asortimentas parinktas taip, kad kiekvienas galėtų rasti savąjį skonį, o savaitgaliais virtuvės šefas nustebina naujais kulinariniais šedevrais.

Dovanų kuponai

KĄ PADOVANOTI DRAUGŲ PORAI? TĖVELIAMS? MYLIMAI TETULEI? KOLEGAI DARBE?

Padovanokite jiems skanią vakarienę, šeimos pietus ar net poilsį pirtyje. Padovanokite jiems galimybę, pabėgti nuo buities.

Dovanų kuponus galite įsigyti atvykę į svetainę “Agluona”